Yazılış tarihi: Oca 28, 2011

CanKurtar.com Acil Kan Duyuruları

CanKurtar Nedir?

2010 yılında kan ihtiyaçlarına acil çözümler üretmek için kuruldu. Radyo anonsları ile yıllardır aşina olduğumuz duyuruları gelişen dünyanın imkanlarını kullanarak daha fazla insana ulaştırmak isteyen CanKurtar.com, acil ihtiyaç sahipleri ile yardımseverler arasında bir köprü oluşturmaktadır.

Mail yolu ile gönderdiğiniz acil duyuruları  internet sitesinde yayınlıyor ve aynı anda da FacebookTwitter ve FriendFeed sayfalarında kısa bir süre içerisinde binlerce insana duyurarak hayat kurtaranlara iletmeye, hastalara da yardımcı olmaya çalışıyor.

Nasıl Acil Duyuru Gönderilir?

Yayınlanmasını istediğiniz acil duyurularınızı; Ad, Soyad, Telefon Numarası, Hastane Bilgisi ve ihtıyacı olan hastanın Kan Grubu bilgisini cankurtaracil@gmail.com ‘a mail atarak ulaştırabilirsiniz. 7 Gün 24 Saat sürekli olarak kontrol edilen mail adresine gönderdiğiniz duyurunun gerçekliği onaylandığında en geç 5 dakika içerisinde yardımsever kullanıcılara duyuruluyor.

Twitter aracılığıyla da iletişime geçebilir, mesajınıza @CanKurtarAcil yazarak duyurularınızı iletebilirsiniz.

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Daha çok kişiye ulaşmak, daha çok insanımızın sağlığa acil kavuşma şansı demek. İhtiyacı olanların kan bulmalarında çok büyük yardımınız olabilir. İnternet sitenize ya da e-posta imzanıza Destek Görselleri‘nden yerleştirebilir, çevrenizdekilere ileterek CanKurtar.com’a destek olabilirsiniz. İnternet sitesini Facebook ve Twitter’da paylaşıp arkadaş ağınıza duyurabilir, ihtiyacı olanların kan bulmalarına sadece bunu yaparak yardımcı olabilirsiniz.


cankurtar 300 250 CanKurtar.com Acil Kan Duyuruları

Sosyallere Gönder;